XML Feed

Ponúkame možnosť synchronizácie dát prostredníctvom xml feedu nášho obchodu. Ide o prepojenie Vášho eshopu s naším obchodom. Princíp spočíva v tom, že Vám umožníme získavať informácie o produktoch v elektronickej podobe, ktoré ponúkame vo svojom eshope. Pomocou našej aplikácie sa nami poskytované dáta premenia v ponuku Vášho eshopu. Tzn., že sa produkty objavia vo Vašom eshope rovnako ako u nás.


Vďaka xml feedu získate všetky informácie o ponúkaných produktoch, tj. popise, cene, skladovej dostupnosti tovaru a fotografiách. Jednou z veľkých výhod xml feedu je aktuálnosť dát a informácie o danom tovare. Xml feed niekoľkokrát denne aktualizuje informácie o nami ponúkanom tovare.


Xml feed Vám poskytne úsporu času s administráciou Vami zvolených produktov. V prípade, že máte záujem o poskytnutie xml feedu, reagujte na marketing@carero.cz. Zašleme Vám adresu xml feedu, ktorú Váš administrátor eshopu spracuje tak, aby bola kompatibilná s Vaším eshopom.


S dôrazom odporúčame vykonávanie miernych zmien v importovaných popisoch z dôvodu znevýhodňovania rovnakých obsahov zo strany vyhľadávačov.
Takisto Vám odporúčame vystavovať tovar so skladovou dostupnosťou viac než 2 kusy, aby ste predišli situácii, že tovar bude vypredaný skôr, než Váš zákazník dokončí objednávku.

Rovnako odporúčam xml feed aktualizovať minimálne 1x denne vr. fotografií, popisov, názvov produktov pod.

Výhody:


- rýchlosť spracovania dát (môžete načítať tisíce položiek jedným kliknutím)
- aktuálna skladová dostupnosť (prostredníctvom xml feedu môžete i niekoľkokrát denne aktualizovať skladovú dostupnosť nášho tovaru vo Vašom eshope)
- môžete zákazníkom ponúknuť tovar, ktorý je nenáročný na vkladanie a udržiavanie bez toho, aby ste ho mali skladom (hlavne dojčenské oblečenie a doplnky)

Požiadavky:


- eshop umožňujúci spracovanie xml feedov dodávateľov (je nutné aby Váš eshop túto funkciu ponúkal, prípadne je nutné túto funkciu doprogramovať)
- kompatibilita feedu (rôzne systémy eshopov majú rôzne požiadavky na tvar xml feedu, v prípade potreby Vám ponúkame možnosť úpravy nášho feedu na mieru)

V prípade, že máte záujem o import nášho tovaru do svojho eshopu, adresa XML feedu sa nachádza po prihlásení vo Vašej osobnej karte.


Pokiaľ máte záujem o automatický prenos našich produktov do Vášho eshopu a vlastný eshop ešte nemáte, môžeme Vám odporučiť systém u poskytovateľa eshop-rychlo.sk alebo webareal.sk.

Neviete si rady s importom nášho tovaru do svojho eshopu?


Nezúfajte, prinášame Vám prehľadný NÁVOD K STIAHNUTIU ako na to!

Nižšie uvádzame vysvetlivky k jednotlivým položkám XML feedu:

PRODUCT - názov produktu
ID_PRODUCT - ID produktu, ktoré nájdete na faktúre a na veľkoobchodnom eshope pri jednotlivých produktoch
SKUPINA - združuje príbuzné produkty líšiace sa farbou či veľkosťou (ak produkt nie je zahrnutý do skupiny, je uvedená skupina 0)
KOD - kód produktu, ktorý nájdete na faktúre
EAN - číselný kód pre označenie tovaru
SORTIMENT - v tejto položke je uvedená celá cesta umiestnenia produktu. Hlavné kategórie a podkategórie sú oddelené oddeľovačom. Napr. Dojčenské Oblečenie| Body| Body dlhý rukáv
SKLADOM – označuje, či je tovar skladom alebo nie, napr. SKLADOM-Áno-SKLADOM
SKLADOVOST - znamená presný počet kusov, ktoré sú aktuálne skladom.
DOD - znamená dobu dodania.
KOLEKCIA- skupina produktov, ktorá má spoločnú vlastnosť, ako napr. vzor, obrázok apod.
VYROBCA - označenie výrobcu produktu
VAHA - označenie váhy produktu v kilogramoch
DESCRIPTION - popis produktu
IMGURL_NO_WATER - obrázok bez loga
CENA_ODPORUCANA_EUR - je odporúčaná maloobchodná cena v EUR
CENA_BEZ_DPH_EU - cena v EUR bez DPH
CENA_S_DPH_EU - cena v EUR vrátane DPH

SOUVESEJICI_PRODUKTY - ponúka produkty, ktoré súvisiaCE s práve zobrazovaným produktom
DLE_SLO - informácie z akého materiálu je výrobok vyrobený
VHODNE - určenie, pre aké pohlavie je produkt určený