Veľtrhy a výstavy

Spoločnosť CARERO s.r.o. sa od roku 2012 zúčastňuje dôležitých výstav a veľtrhov v Brne a Prahe.

Veľtrh PRODÍTĚ je v Brne najvýznamnejšou odborovou prezentáciou v Českej Republike. Novinky svojho sortimentu tu pravidelne predstavujú poprední dodávatelia detského tovaru na českom trhu. Súčasťou veľtrhu je i atraktívny sprievodný program pre verejnosť.

Výstavný veľtrh PRODÍTĚ v Brne 2019

Ani v roku 2019 sme nemohli chýbať na veľtrhu ProDítě, ktorý bol pre nás tento rok obzvlášť jedinečným. Novinkou bol náš stánok o dvojnásobnej rozlohe a mohli sme zákazníkom ponúknuť perfektnú kombináciu oblečenia, hračiek, dojčiacich vankúšov, uterákov a mnoho ďalšieho. Predstavili sme tohtoročné novinky ako od našej primárnej značky New Baby, tak značky Koala a Belisima.

Najväčším hitom tohto roka boli kresielka Minky New Baby, dojčiace vankúše New Baby a produkty na spinkanie pre najmenších od značky New Baby a Belisima.

Na veľtrhu sa zákazníci mohli tiež nechať odfotiť vo fotostánku, kde bolo pripravených hneď niekoľko rekvizít, vďaka ktorým bola fotografia netradičná.

Ako každý rok bol pre nás veľkou studnicou informácií o zákazníkoch, ich potrebách a túžbach, z ktorých budeme aj naďalej do budúcnosti čerpať inšpiráciu. Už teraz pripravujeme novinky, ktoré ste si sami vybrali!

Výstavný veľtrh PRODÍTĚ v Brne 2018

Veľtrh PRODÍTĚ sme navštívili aj v roku 2018, kde sme vám opäť predstavili produkty značky Caretero, Milly Mally a Drewex, ktorých sme oficiálnym distribútorom pre Českú aj Slovenskú Republiku, produkty našich značiek New Baby a PlayTo, a tiež produkty značiek Koala, Bobas Fashion, Toyz a Belisima.

Ako každým rokom, tak aj tento nebol výnimkou a všetky naše vystavované produkty ste si mohli nielen prezrieť, ale aj ohmatať aj vyskúšať, zoznámiť sa s materiálmi, apod. Tí, ktorí mali záujem, si tovar mohli ihneď objednať so zľavou a dopravou zdarma.

Pod značkou New Baby sme Vám ponúkli obľúbenú kolekciu I love Mum and Dad alebo Maskáče, novinkou tejto značky bola kolekcia Emotions. Pod značkou Koala ste si mohli zakúpiť súpravičky do pôrodnice v rôznych farbách a s rôznymi motívmi.

Hitom tohto roka boli hniezdočka a posteľné obliečky značky Belisima.

Výstavný veľtrh PRODÍTĚ v Brne 2017

Ani tento rok sme nechýbali na výstavisku v Brne. Na veľtrhu sme Vám predstavili produkty značky Caretero, Milly Mally a Drewex, ktorých sme oficiálnym distribútorom pre Českú aj Slovenskú Republiku, produkty našich značiek New Baby a PlayTo, a tiež produkty značiek Koala, Bobas Fashion, Toyz a Belisima.

Všetky produkty ste si tu mohli prezrieť, ohmatať aj vyskúšať. Získali ste možnosť zoznámiť sa s prevedením produktov, materiálov, konštrukčným riešením a skladacím mechanizmom. Tí, ktorí mali záujem, si tovar mohli ihneď objednať so zľavou a dopravou zdarma.


Na veľtrhu sme predstavili naše najnovšie a najobľúbenejšie kolekcie dojčenského oblečenia. Pod značkou New Baby ste tu našli kolekciu dojčenského oblečenia Zebra, Horoskop, Body s vtipnou potlačou, Bunnies, Maskáče a ďalšie krásne kolekcie. Pod značkou Koala a Bobas Fashion to bola kolekcia Strieborná Mačka, Balónik, Ježko a ďalšie.

Hitom roka 2017 boli 4-dielne SÚPRAVIČKY, ktoré mamičky kupovali predovšetkým do pôrodnice.

Výstavný veľtrh PRODÍTĚ v Brne 2016

Ďakujeme, že ste si urobili čas a navštívili náš stánok na veľtrhu Prodítě 2016 v Brne, ktorý sa konal od 3.3. do 6.3.2016.

Na veľtrhu sme Vám predstavili produkty značky Caretero a Milly Mally, ktorých sme oficiálnych distribútorov pre Českú aj Slovenskú Republiku, produkty našich značiek New Baby a PlayTo, a tiež produkty značiek Koala, Bobas Fashion, Sensillo, Toyz, Cuddly Zoo a Belisima.

Všetky produkty ste si tu mohli prezrieť, ohmatať aj vyskúšať. Získali ste možnosť zoznámiť sa s prevedením produktov, materiály, konštrukčným riešením a skladacím mechanizmom. Tí, ktorí mali záujem, si tovar mohli ihneď objednať.

Na veľtrhu sme predstavili naše najnovšie a najobľúbenejšie kolekcie dojčenského oblečenia. Pod značkou New Baby ste tu našli kolekcia dojčenského oblečenia Leopardík, Zebra, Žirafa, S nápisom, Lienka, Sloník, Snívačik a Sovička. Pod značkou Koala a Bobas Fashion Vilko, Natálka, Felix, Fox, Medvedík, Friend, Rexík, Bella a Mačička.

Najviac sa mamičkám a oteckom páčila kolekcie značky New Baby Zebra a Giraffe, od značky Koala to bola kolekcia Rexík.

Výstavný veľtrh v Prahe 2015

Na veľtrhu v Prahe sme Vám predstavili produkty značky Milly Mally, ktoré sme sa stali výhradným distribútorom pre Českú aj Slovenskú Republiku. Milly Mally je značka, ktorá dnes okúzľuje veľa rodičov a ich deti svojimi produktmi. Značka Milly Mally veľmi dbá na dodržiavanie bezpečnostných európskych noriem, neustále vyvíja nové produkty a zameriava sa na zvyšovanie kvality a rozšírenie palety farieb všetkých produktov. V ponuke nájdete odrážadlá, kolobežky, trojkolky, kočíky, jedálenské stoličky, cestovné postieľky, hojdacie kone a ďalšie.

Výstavný veľtrh PRODÍTĚ v Brne 2015

Keďže sa spoločnosť CARERO s.r.o. neustále rozrastá, rozrástol sa náš stánok na veľtrhu o ďalšie úžasné značky - Cuddly Zoo, Toyz, Baby Mix, PlayTo, Belisima a Sensillo.

Tieto značky krásne doplnili značky CARETERO, New Baby, Koala a Bobas Fashion.

Značka PlayTo

 • značka stvorená pre dievčatká
 • značka PlayTo je jednou z našich značiek
 • ponúka kočíky pre bábiky
 • patriace medzi evergreeny medzi hračkami v krásnych farebných prevedeniach a v rôznom štýle
 • veľmi obľúbeným produktom je jedálenská stolička 2v1, kedy jednoduchým pohybom urobíte zo stoličky hojdačku pre bábiku
 • značka PlayTo sa zameriava na priania malých mamičiek a svoju ponuku neustále rozširuje – novo ponúka krásne postieľky i košíky pre bábiky
 • na výrobu používa iba kvalitné materiály, ktoré sú pre deti bezpečné
 • moderná doba si žiada moderné hračky plniace nároky našich detí
 • produkty tejto značky dokážu zabaviť deti na veľmi dlhú dobu

Cuddly Zoo

 • vytvára originálne produkty špeciálne pre deti
 • ponúka niečo viac než len deku alebo hračku
 • produkty sú navrhované a šité s láskou, nadšením a porozumením najmenším človiečikom
 • na svoje produkty používa rôzne typy tkanín ako je hladká bavlna alebo mäkučká tkanina Minky s pretlačovanými hrbolčekmi
 • sú neskutočne jemné na dotyk, hrejivé a túlivé
 • v našej ponuke zakúpite od tejto úžasnej značky detské šatky, hryzadlá, hračky, deky, podsedáky na stoličku, stabilizačné vankúšiky, bačkorky, rukávníky, taburety a ďalšie

Belisima

 • značka Belisima ponúka posteľnú bielizeň a farebné zavinovačky, s obrázkami a motívmi stimulujúcimi správny rozvoj, ktorý deti v tomto útlom veku potrebujú
 • posteľnú bielizeň je možné zakúpiť v sadách od 2-dielnych po 6-dielne
 • posteľná bielizeň Belisima je jemná a mäkká, pretože bábätká potrebujú pocit bezpečia a istoty
 • pre svoje produkty používa bavlnu, ktorá má úžasné vlastnosti ako je savosť a priedušnosť, nespôsobuje odreniny a podráždenie, neobsahuje formaldehydy a ďalšie prvky, ktoré bábätkám škodia
 • Belisima dopriava nežnosť a pohodlie bábätku už od narodenia

Výstavný veľtrh PRODÍTĚ v Brne 2014

V roku 2014 sme Vám priviezli ukázať novinky i staršie obľúbené výrobky už známych značiek CARETERO, New Baby, Bobas Fashion a Koala. Novo sme Vám tu predstavili výrobky značky Akuku.

značka Akuku

 • značka Akuku ponúka produkty v starostlivosti o zdravie a bezpečný vývoj dieťaťa
 • pod touto značkou zakúpite produkty vysoko kvalitné a cenovo dostupné
 • na veľtrhu sme ukázali rôzne typy dojčenských fľaštičiek, podbradníkov a ďalšie drobnosti pre bábätká i mamičky

Mohli ste si vyskúšať jednotlivé produkty, skúsiť zloženie i rozloženie cestovnej postieľky, jednoduché ovládanie kočíkov i praktickosť jedálenských stoličiek značky CARETERO.

Výstavný veľtrh PRODÍTĚ v Brne 2013

K značke CARETEO, ktorá na veľtrhu nemohla chýbať, pribudli tento rok i ďalšie značky – New Baby, Bobas Fashion a Koala.

Predstavili sme Vám našu vlastnú značku New Baby

 • značka New Baby prináša pre bábätká všetko od základného oblečenia pre bábätká, cez posteľnú bielizeň, dojčenské potreby, až po detský nábytok
 • pre mamičky prináša značka New Baby popôrodné sťahovacie pásy, ktoré umožnia byť mamičke po pôrode rýchlejšie fit
 • detské oblečenie sa vyrába z bezpečných materiálov bez škodlivých farieb a chemikálií, ideálna je bavlna
 • značka New Baby dbá na to, aby bola kvalita dostupná pre každého

Mohli ste si prehliadnuť, ohmatať i objednať oblečenie pre bábätká značiek Bobas Fashion a Koala

 • ponúka kvalitné, pohodlné a cenovo dostupné oblečenie
 • používa iba certifikované látky
 • designéri značky testujú ľahké obliekanie, zobliekanie, zapínanie a rozopínanie oblečenia
 • nepoužíva zbytočné švy
 • stále hľadá nové riešenia – návrhy oblečenia značiek Koala a Bobas Fashion sa neustále menia

Prvýkrát sme sa na veľtrhu PRODÍTĚ objavili ako vystavovatelia v roku 2012

Predstavili sme tu značku CARETERO, ktorej sme oficiálnymi distribútormi pre ČR a SR.

Značka CARETERO si od svojho začiatku kladie ako svoju prioritu kvalitu a prijateľnú cenu. Pri vytváraní svojich produktov je zameraná na prianie svojich zákazníkov, starostlivo ich počúva a snaží sa ich sny previesť do skutočnosti. Týmu a designérom plných nadšenia a energie sa plniť tieto ciele naozaj darí, čo dokazuje známosť značky CARETERO nielen u nás, ale takisto v Nemecku, Nórsku, Švédsku, Španielsku, Slovensku a v ďalších krajinách. Medzi produktmi značky CARETERO nájdete autosedačky, cestovné postieľky, jedálenské stoličky, kočíky, ležadlá a ďalšie. Značka CARETERO ponúka v svojom produktovom portfóliu stále nejakú novinku.

Všetky produkty ste si tu mohli prehliadnuť, ohmatať i vyskúšať. Získali ste možnosť zoznámiť sa s prevedením produktov, materiálmi, konštrukčným riešením a skladacím mechanizmom. Tí, ktorí mali záujem, si mohli tovar ihneď objednať.