Prečo s nami

PREČO SPOLUPRACOVAŤ PRÁVE S NAMI?


SME SPOĽAHLIVÍ.

Na trhu dojčenských a detských potrieb pôsobíme od roku 2005 a máme viac ako 1000 spokojných odberateľov v troch krajinách (Česká republika, Slovensko, Maďarsko). Patríme medzi 5 najväčších veľkoobchodov s dojčenským a detským tovarom a v ponuke máme viac ako 10 000 unikátnych produktov.

SME RÝCHLI.

99% našej ponuky je skladom. Objednaný tovar Vám doručíme do druhého dňa. (objednávky, ktoré odošlete do 11-tej hodiny - platí v pracovných dňoch).

SME FLEXIBILNÍ.

Nastavíme podmienky vzájomnej spolupráce tak, aby Vám čo najviac vyhovovali. Naviac máte na základe dosiahnutých výsledkov možnosť získať výrazné obratové zľavy.

SME JEDINEČNÍ.

V ponúke máme 3 vlastné značky (New Baby, PlayTo, Bayo) a sme výhradným distribútorom niekoľkých ďalších (napr. Caretero a Toyz).

SME AKTÍVNI.

Zabezpečujeme pre našich partnerov technickú a marketingovú podporu. E-shopom dodávame kvalitné a aktuálne dáta, kamenným predajniam polepy a ďalšiu in-store reklamu, poskytujeme priame dodávky koncovým zákazníkom.

SME ĽUDSKÍ.

Radi a ochotne s našimi zákazníkmi komunikujeme a osobne riešime ich otázky a prípadné problémy.

SME PROFESIONÁLI.

Dbáme na profesionálny prístup všetkých našich zamestnancov a požiadavky zákazníkov vybavujeme v čo najkratších termínoch.

SME ONLINE.

Pre veľkoobchodných partnerov máme samostatný e-shop s plne personalizovaným obsahom.