Kto sme

Vážení obchodní partneri,kto sme


dovoľte nám v pár krátkych vetách predstaviť našu spoločnosť CARERO s.r.o.


Na trhu dojčenských a detských potrieb pôsobíme od roku 2005 a na základe získaných skúseností vieme, čo majú naši klienti najradšej, o čo sa zaujímajú a čo im vyhovuje. Naše produkty sú vyberané veľmi starostlivo tak, aby spĺňali všetky požiadavky na kvalitu materiálu, prevedenie a zdravotnú nezávadnosť. Zaoberáme sa predovšetkým distribúciou výrobkov pre deti a dojčatá, hlavne dojčenského oblečenia, plienok, nábytku, potrieb pre dojčatá a mamičky, súprav do detských postieľok, autosedačiek, jedálnych stoličiek a cestovných postieľok. Našim cieľom je neustále obohacovať odvetvie, v ktorom pracujeme a ponúknuť našim partnerom spoluprácu a rast.


Sídlo spoločnosti i skladovacie priestory sa nachádzajú v pohorí Beskýd, ktoré je preslávené nádhernou prírodou, tradičnou kuchyňou a ľudovou architektúrou. Ako spoločnosť sme presvedčení, že je dôležité mať nielen veľký obchodný úspech, ale takisto niesť plnú zodpovednosť za naše produkty a zamestnancov. Všetci sa preto podieľame na tvorbe inovatívnych a lepších spôsobov práce, nových produktov a skvelých riešení pre našich odberateľov. Sme otvorení novým nápadom, zvedavosti, flexibilite a túžbe neustále sa učiť a skúšať nové veci.

Na český a slovenský trh sme uviedli naše vlastné značky NEW BABY a PlayTo. Sme výhradným distribútorom značiek Caretero a Milly Mally a exkluzívne dodávame produkty značiek Sensillo, Toyz, Bobas Fashion, KOALA, Cuddly ZOO, BABY MIX, Belisima a mnoho ďalších.


Presvedčte sa o našich kvalitách sami.


Tešíme sa na spoluprácu a sme vám k dispozícii.Mgr. Renata Ciencialová a Bc. Robert Cienciala
jednatelia CARERO s.r.o.
www.velkoobchod.carero.sk