Prečo s nami

Sme tým pravým partnerom pre rozvoj Vášho podnikania.


Prečo práve s nami?

1. Rozvoj (vývoj) – Naša spoločnosť CARERO s.r.o. je tu pre všetkých, ktorí majú záujem o predaj dojčenských a detských potrieb a chcú mať dodávateľa, ktorý sa k nim bude správať priateľsky, ktorý im ponúkne pomocnú ruku, poradí a pomôže v začiatkoch podnikania. Našich klientom počúvame a meníme sa podľa toho, čo naozaj potrebujú. Vďaka našej širokej škále produktov, dlhoročnému fungovaniu na trhu a dobrému menu Vám pomôžeme v rozvoji vášho podnikania a budeme Vám dobrým partnerom. Presvedčte sa sami, že sme pre Vás tou najlepšou voľbou.


2. Skúsenosť – rozumieme tomu čo robíme – 10 rokov skúseností sa odráža v schopnosti skutočne zodpovedne klientom poradiť. Za túto dobu sme zistili, čo sa osvedčilo, čo nefunguje a čo vykonať preto, aby bol výsledok čo najlepší. S tým prichádza výhoda pre Vás - úspora času a peňazí.


3. Skladové zásoby a flexibilná logistika – vďaka veľkému skladu si môžeme dovoliť mať 99% položiek nášho sortimentu skladom a sme pripravení okamžite expedovať. Nemôže sa Vám teda stať, že budete na svoju zásielku čakať niekoľko dní. Veľký sklad nám dovoľuje garantovať veľmi krátku dobu doručenia, kedy prevažnú časť zásielok odosielame v ten istý alebo nasledujúci pracovný deň.


4. Široká ponuka tovaru - Náš veľkoobchodný e-shop www.velkoobchod.carero.sk Vám ponúka a umožňuje kúpiť mnoho rôznych produktov pre našich najmenších za veľmi sympatické a nízke ceny. U nás nájdete obrovské množstvo produktov na jednom mieste a Váš nákup bude ľahký, pohodlný a veľmi elegantný. Súčasný stav našej ponuky denne doplňujeme o ďalšie a ďalšie výrobky. Vďaka tomu Vám môžu odpadnúť ďalšie starosti, ako a kde hľadať iný tovar a za koľko a preto zbytočne platiť drahé poštovné.


5. Zrozumiteľný popis tovaru – každý produkt je popísaný tak, aby bol zrozumiteľne popísaný a boli uvedené všetky jeho vlastnosti a parametre podstatné pre rozhodnutie o kúpe, vrátane fotografie.


6. Rýchlosť – tovar doručujeme do 24 hodín od objednávky na území ČR a SR. Už sa Vám tak nestane nepríjemná situácia, že si tovar objednáte a potom následne čakáte dlhú dobu na doručenie. Pokiaľ tovar, o ktorý máte záujem, nie je skladom v počte kusov, ktorý zamýšľate kúpiť, kontaktujte nás prosím a my Vám povieme najbližší možný termín doplnenia Vami požadovaného produktu.


7. Zdokonaľujeme náš systém – priebežne zdokonaľujeme náš systém chodu spoločnosti a objednávok, od ich prijatia až po ich expedíciu. Preto sme schopní rýchlejšie spracovať objednávky, čím šetríme čas, ktorý môžeme venovať Vám a Vašim požiadavkám.


8. Odmeňujeme Vás - nákupy u nás sa Vám sčítajú a na základe kvartálnych obratov získate zľavu z veľkoobchodných cien.


9. Odborná pomoc - radi Vám „on-line“ (v prac. dni od 7 do 16 hodiny ) poradíme a pomôžeme s Vaším výberom. Náš kvalifikovaný personál je Vám väčšinu dňa k dispozícii na e-mailovej adrese, telefóne a takisto na Livechate.
www.velkoobchod.carero.sk