Vrátenie tovaru

Podmienky vrátenia tovaru:

Tovar, ktorý chcete vrátiť, nesmie byť poškodený ani použitý. Musí byť vrátený v pôvodnom obale, vrátane príslušenstva, návodov popr. záručných listov. Pokiaľ bude tovar javiť známky akéhokoľvek použitia, bude tento tovar vrátený späť na Vašu adresu a na Vaše náklady. Alebo po dohovore bude riešený poplatok individuálne v min. výške 40% z ceny tovaru. (Podľa poškodenia tovaru.)
Ku každému tovaru prosím uveďte dôvod vrátenia (tovar nevyhovuje,...).

Pri tovare odobranom na faktúru musí byť faktúra uhradená v splatnosti a jej číslo uvedené pri vrátenom tovare.

V prípade vrátenia tovaru hradíte poplatok 10% z jeho ceny. O tento poplatok bude znížená dobropisovaná čiastka za vrátený tovar.

Po získaní vráteného tovaru Vám budú peniaze za tovar, avšak okrem poštovného (dopravného) a manipulačného poplatku pri službe dropshipping, započítané v nasledujúcej faktúre a to najneskôr v zákonom stanovenej lehote po získaní podpísaného dobropisu, ktorý je na emailovú adresu odberateľa odoslaný bezodkladne po fyzickom získaní a prekontrolovaní tovaru. Po obdržaní vráteného tovaru v hodnote nad 400 €, bude zápočet (dobropis) riešený vždy individuálne.

Čiastku za vrátený tovar je možné takisto odpočítať pri ďalšej objednávke. Vami potvrdený dobropis bude následne pridaný k faktúre tejto objednávky.

Zaslanie vráteného tovaru späť na dobierku nie je možné a všetky takéto zásielky sú ihneď odmietnuté a vrátené späť odosielateľovi, ktorý si takisto uhradí náklady s tým spojené.


Kroky vrátenia tovaru:

  • starostlivo si prosím prečítajte podmienky vrátenia tovaru
  • skontaktujte nás e-mailom velkoobchod@carero.cz alebo telefonicky 04 1228 9909 medzi 7-16 hodinou v pracovné dni
  • do e-mailu alebo telefónu uveďte číslo faktúry a ID tovaru, ktorý si prajete vrátiť
  • my Vám oznámime, či je možné tento tovar vrátiť alebo nie (pokiaľ tovar nebude možné vrátiť, budú Vám ihneď objasnené dôvody, prečo je to tak)
  • nasledne vyčkajte príjazdu prepravnej spoločnosti (poplatok 2 €)
  • počkajte na naše vyjadrenie, po prekontrolovaní tovaru Vás budeme informovať