Drevená hra Domino pre deti Viga

Kolekcia:
Značka:
ID tovaru:
51598
EAN:
6934510596224
Váha:
0,4 kg
Farba:
Multicolor
Skladová dostupnosť:
Dočasne nedostupné
Veľkosť:

"Domino" od spoločnosti Viga je jedna z najkrajších hier, ktorá vydrží dlho a poskytne vášmu dieťaťu mnoho rokov zaujímavej a kreatívnej hry. Všetky zvieratká a ich funkcie v našom živote vzbudia zvedavosť o svete a podporia napodobňovanie zvukov a pomôžu naučiť sa básničky a pesničky. Dieťa si bude čoraz rýchlejšie všímať podobnosti medzi zvieratkami... Každým dňom hra vyčarí dieťaťu väčší a väčší úsmev na tvári, každé víťazstvo ho bude ďalej motivovať k učeniu nových rýmovačiek. Naučí presnosti a opatrnosti pri usporiadaní kociek. Farebné domino je príjemné na pohľad a podporuje hru. Cieľom hry je poskladať všetky kocky na seba. Kto je prvý? Ten, kto je lepší! Spoločne strávený čas s vaším dieťaťom sa postará o nezabudnuteľné chvíle a skvelú zábavu.
Celá súprava je vyrobená z bukového dreva a natretá nezávadnými farbami v žiarivých farbách, ktoré upútajú pozornosť, podporia hru a zároveň poskytnú veľa zábavy.

Našou prioritou je bezpečnosť detí a najvyššia kvalita hračiek, preto dbáme na to, aby farby, ktoré používame na maľovanie našich hračiek, boli netoxické a spĺňali bezpečnostné normy (EN71 a ASTM).

Táto hračka je vhodná pre deti staršie ako 3 roky.

Rozmery výrobku: 1,5 x 2,5 cm:

Parametre

Názov parametru Hodnota Názov parametru Hodnota
Značka Viga Farba Multicolor
Drevené hračky Kocky Vhodné pre Pre všetkých
Doporučený vek od 3 rokov Materiál Drevo